Akutní pomoc

Moji klienti vědí, že se na mě mohou kdykoliv obrátit o radu v akutních případech. Musím říct, že akutní homeopatii dělám vůbec nejradši. Zažíváme společně nádherný pocit "že to funguje" a hlavně – jak je to tělo neuvěřitelně schopné samouzdravení! V  případě akutní nemoci se tento pocit dostaví během několika hodin až dní, často rychleji, než by zabrala antibiotika.

Jsou stavy jasně akutní –  angína, zlomená ruka, spálenina. A pak jsou tzv. akutní exacerbace chronické nemoci. Pod tímhle složitým názvem se schovává prostě to, že jste třeba alergik a najednou se setkáte s alergenem a spustí se alergická reakce. 

V obou případech Vám můžu doporučit akutní homeopatikum, kterým problém zvládnete. Ale v tom druhém případě je jasné, že by bylo dobré řešit sklon k alergii, a to spadá do chronických nemocí. A nevěřte těm, kteří tvrdí, že z alergie se uzdravit nejde.

Víc o pomoci v případě chronických a opakujících se nemocí se dozvíte ZDE:

A o tom, jak probíhá KONZULTACE, TADY:

Kdybyste si nebyli jistí, co je akutní nemoc, tak tedy všechno, co včera nebylo a dnes je.

Rýma, kašel, teplota, bolest v krku, chrapot, zánět očí, uší, ale i zánět palce od zarostlého nehtu, podebraný bolák, štípnutí hmyzem, zánět močových cest, průjem, zvracení, kocovina, nadmutí, všechny úrazy, menstruační bolest, silné krvácení. A když jsem u toho krvácení, tak i to z nosu.  Bolest zad z přetížení,  z ofouknutí. Spáleniny od slunce, od sporáku i od horké vody. Omrzliny. Neštovice, pátá, šestá a sedmá nemoc. A určitě přijdete ještě na další potíže, schválně, vyzkoušejte mě a homeopatii, jestli je zvládneme.


Nevadí, jestli ještě nejste "mými klienty". Těmi se stanete v momentě, kdy zvednete telefon a řeknete "chci pomoct, Maruška kašle". 

Kontakt na mě je ZDE:

A co to stojí? Podívejte se TADY:

Telefonická konzultace

Pro volání volte vyhrazené SOS hodiny:

ve všední dny 8 - 9 hodin a 19 - 20 hodin.

Je vhodná při akutních stavech, většinou stačí 5-10 minut a máme jasno. Využívají ji i klienti z velké dálky, kteří nemohou přijet. Cena se odvíjí od délky telefonního hovoru, 140,- Kč / 5 minut.

Můžete si domluvit i výhodné "předplatné", balíček 30 minut, za cenu 700,- Kč (ušetříte 140,- Kč). 

Zaplatit můžete na účet nebo při následující osobní konzultaci.

SMS a e-mailová komunikace

Sami někdy vyhodnotíte, že Vám stačí jedna SMS, abyste věděli, které homeopatikum je to pravé. Pak je ideální tato forma komunikace. Vhodné jen pro akutní nepříliš vážné stavy. E-mail volte spíš pro domluvení termínu, pokud je stav opravdu akutní, je e-mailová komunikace nešikovná.

Na Vaše SMS a e-maily odpovídám tak rychle, jak to jde. Když nemám dostatek informací, zavolám zpět. Délku hovoru si můžete zkontrolovat na svém telefonu, platit můžete při nejbližší osobní konzultaci nebo převodem na účet.

Preferuji písemný kontakt, hlavně kvůli objednaným klientům, aby zvonění telefonu nenarušovalo konzultace.

Pro volání volte vyhrazené SOS hodiny:

ve všední dny 8 - 9 hodin a 19 - 20 hodin.

V případě, že se nedovoláte, vždy napište sms, upozorní mě na naléhavost volání.