Chronické potíže

S chronickými nebo opakujícími se potížemi přicházíte vůbec nejčastěji. Ekzémy, opakovaná nemocnost u dětí, bolesti hlavy. Ale taky úzkosti, deprese, nespavost. Někoho nebaví užívat prášky a chce řešit své potíže kauzálně, jiný vidí v medikaci jen získání času na uzdravení, ke kterému si chce pomoci sám. Respektuji Vaši volbu a ať už léky od lékaře užíváte, nebo ne, doporučím Vám homeopatika na úpravu Vašeho problému. Nebojte se, "chemické" léky a homeopatika si "jedou každý to svoje". Rozhodně se nestane, že by homeopatika vyblokovala účinek alopatik a nestává se ani, že by kvůli antibiotikům nebo lékům na tlak nefungovala česká homeopatika.

Jak probíhá léčba se dozvíte ZDE:

Vyšetření a určení homeopatické diagnózy

Konzultace je na 30 minut. Základem je homeopatický pohovor a vyšetření, na konci je výběr homeopatika a doporučené dávkování. Nádavkem dostanete rady ohledně doplňkové terapie (fyzikálních metod, potravních doplňků, systémových opatření, diety).

Výjimečně můžeme vstupní vyšetření provést i přes službu WhatsApp nebo telefon, přestože to není úplně ideální. Cena konzultace zůstává stejná.

Vhodné pro chronické a opakující se stavy u dětí, dospělých i veterinárních pacientů.