Porod, očkování

Moje drahé těhotné, ženy v očekávání, v požehnaném stavu! Mám velkou úctu k Vašemu jinému stavu, k Vám i k miminku, které nosíte pod srdcem. A taky vím, co je strach z porodu, ať už proto, že je to poprvé, nebo naopak proto, že to poprvé není a vzpomínky jsou... drsné.

Věřte, že homeopatie dokáže pomoct se samotným průběhem porodu (i s těhotenstvím, ale to už bývá většinou skoro za Vámi, když přemýšlíte, jaký bude porod). Dokáže zharmonizovat práci matky a dítěte. Načasovat celý proces tak, aby to nikde nedrhlo a všechno se správně otvíralo, posouvalo, bolesti byly úměrné a funkční. Už to je velká pomoc, takže odpadá polovina strachu, ta vědomá – jestli to zvládnu, aby mi nic nedávali na urychlení, aby to moc dlouho netrvalo. A pak je ještě strach podvědomý, zděděný po mamince, babičce a všech ženách před námi, panický, který si prostě nerozmluvíte. I s tím umí homeopatie pracovat a nabízí super prostředky, jemné a bezpečné, žádná sedativa a hypnotika, žádné "oblbováky". Archetypální homeopatika na archetypální strachy– že umřu, že umře miminko, že mě chlap opustí, až budu rozervaná, oteklá a vytahaná po porodu. A tak. Kamarádky by Vám určitě řekly svou vlastní verzi...

Tahle konzultace se dá zvládnout i po telefonu, ale lepší (hlavně, když Vás trápí ty podvědomé strachy) je vidět se naživo.

Kolik to stojí, co dozvíte ZDE:

Cena se odvíjí od délky a náročnosti konzultace. Je vhodná pro osoby bez vážných dlouhodobých potíží. Pro chronicky nemocné doporučuji klasickou konzultaci v poradně a určení dlouhodobé terapie.

Takže to neodkládejte, zvedněte telefon nebo napište na:

Opravdu se na Vás těším!