Domácí lékárnička

Zdálo by se, že domácí homeopatická lékárnička je EASY. Na internetu i v knihách najdete spoustu doporučení, co je dobré mít doma pro případ "kdyby něco".

Já mám taky zde na stránkách rady, co s sebou na zimu, na letní dovolenou, co na chřipky,... 

Můžete se podívat ZDE:

Můžete si i zakoupit připravené sady homeopatik včetně návodu, co kdy a na co. Je to levné a praktické a mnoha rodinám to úplně vyhovuje. Třeba i Vám, podívejte se na možnosti TADY:

No a pak mám speciální V.I.P. nabídku. Proč? 

Dlouho jsem si myslela, že přeci předám informace a je to, každý už bude vědět co a jak. Bude mít doma pár homeopatik, se kterými to zvládne. Po létech praxe už vím, že to má trošičku zádrhel. Nebo víc zádrhelů,  pastiček.

První past je, že laik nemusí správně "přečíst" symptomy. Ano, vidí rýmu, slyší kašel. Ale je to vlhký kašel, nebo suchý? Pak taky vidí teplotu, pocení, bolest hlavy, trochu tohle a trochu tamto. Který lék ale vybrat, když všechny jsou na kašel? Podle čeho je poznám? Jak se zorientuju? 

Pro ty z Vás, kteří jste zvídaví a rádi jste zcela samostatní, mám nachystaná videa, kde dopodrobna popisuju přístup k nemoci a jak vybrat lék  – podle chorob a potíží. Jsou to 90minutové přednášky, ke kterým dostanete i pdf s nejdůležitějším textem. Vybrat si můžete ZDE:

Abych dokončila myšlenku: druhá past je to, že Vám zákonitě vždycky nějaké důležité homeopatikum doma chybí. Už jich máte deset a na ten Jiříkův kašel je potřeba jedenácté. A je sobota večer, zavřeno mají už i lékárny v obchodních centrech a co teď. Cibuli s medem? Jitrocelový sirup? Nebo něco "ostřejšího"? Je to škoda, chcete si pomáhat homeopaticky a zase to skončí dropropizinem, promethazinem, ambroxolem?

Jednoduchá homeopatie pro Vás

Takže k věci. S myšlenkou na to, aby byla homeopatie pro uživatele jednoduchá a snadno uchopitelná, jsem zavedla koncept konzultací pro určení Vaší domácí homeopatické lékárničky Vám a Vaší rodině na míru. 

Z mé strany to znamená zjistit převládající homeopatický typ každého člena Vaší rodiny. Doptat se na akutní nemoci a obtíže, které Vás a Vaše děti, partnera, ale třeba i pejska trápí. A pak vybrat homeopatika, která budete mít doma nachystaná, až vypukne horečka, objeví se rýma nebo menstruační bolest. Tuhle základní sadu můžeme upgradovat i speciální verzí lékárničky na lyže nebo k moři.

Všechno Vám vysvětlím a dostanete písemný rozpis, co které homeopatikum umí a na co ho potřebujete. 


Jednoduchý příklad: 

Sonička, kašel: Drosera, dávat co hodinu. 

Vráťa, záda: Kalium carbonicum, na začátek co 2-3 hodiny, později 3x denně, před prací na zahradě preventivně 1 tabletu.


Tak takhle to  pro Vás bude skutečně EASY, že? 

Je jasné, že než se všechno dozvím, chvíli to trvá. Počítejte, že konzultace bude pro průměrnou čtyřčlennou rodinu trvat 90 minut. Dám Vám ty nejlepší a nejpřesnější informace konkrétně pro Vás, ne pro půlku Evropy, ani pro Fanču, Anču a Monču. Jen pro Vás. Jestli dobře znáte členy své rodiny, stačí, když přijde jeden z Vás vybavený fotografiemi těch ostatních.


Shrnu to: 

  • dostanete seznam homeopatik, která je dobré mít doma po ruce
  • budete mít rozpis, co kdy a komu dát, při jakých potížích a bolestech
  • v případě nutnosti mě pořád máte na telefonu 
  • ke konzultaci dostanete 20% slevu na nákup homeopatik

A kolik tahle služba "homeopatie na klíč" stojí? Podívejte se ZDE:

Homeopatika nejsou zahrnuta v ceně konzultace, ale na jejich nákup dostanete 20% jednorázovou slevu.

Homeopatika mám, ale na co jsou?

Tohle je druhá varianta.  Za dobu, co užíváte homeopatika, se Vám nějaká doma nahromadila. Kdo se v těch názvech má vyznat? Měl tuhle krabičku manžel, nebo malá? Leží Vám to v šuplíku, nemoci přicházejí, ale Vy z nejistoty nesáhnete po homeopaticích, ačkoli jsou po ruce a ... už jsou navíc koupená! Jsem pro ekologický a ekonomický přístup, využít to, co mám. A nezapomínejte, homeopatika neprochází. To číslo na krabičce (exp.) je pro úřady.

Homeopatika jsou málokdy jen na jednu jedinou potíž, naopak, jednou tabletkou lze zvládnout horečku a zároveň bolest hlavy a zároveň bolest v krku a ještě podebraný palec a navíc lokální reakce po očkování, třeba (Bella-donna). 

Nabízím Vám podrobný popis, co můžete kterým homeopatikem zvládnout. Vy mi napíšete seznam, co doma v šuplíku zahálí a já Vám s ohledem na Vaše specifické potřeby napíšu, k čemu to můžete využít. Navíc Vám můžu udělat i tzv. repertorium. To znamená, že Vám vypracuji tabulku, kde uvidíte např. heslo Rýma a u toho Allium cepa, Silicea, Hepar sulfur, Kalium bichromicum, Dulcamara. 

Při rýmě kouknete do repertoria, vytáhnete si popis jednotlivých homeopatik a hned víte, které konkrétně vybrat. Zase EASY, že?

Pořád je to ale připravené Vám speciálně na míru, s ohledem na Vaše potíže, rodinné příslušníky, věk a nemoci. Tahle služba je mnohem  levnější. Na cenu se podívejte TADY: