Homeopatické vzdělávání

Pro ty, které homeopatie zajímá a kteří se chtějí dozvědět více, pořádáme vzdělávací cyklus Povídání z Krkonoš. Tyto přednášky jsou vhodné pro začínající i pokročilé a mají velké ohlasy.  Jsou rozděleny podle témat a pojednány tak, aby byl posluchač schopný si lék vybrat sám, na základě jednoduchých rozpoznávacích znaků. Přednášky jsou systematické, přehledné, každá trvá 90 minut.

Druhou možností, kterou pro Vás máme, je přístup ke vzdělávacím videím pokrývajícím široký záběr témat z předchozích ročníků našeho cyklu. 

U témat, která nás ještě čekají, je uvedené datum. Na jejich živé sledování se můžete přihlásit přes náš přihlašovací formulář.

A kdybyste si přeci jen netroufli sami na výběr toho pravého homeopatika, kontaktujte mě, podíváme se na to spolu.

Přednáškový cyklus Povídání z Krkonoš

Milí přátelé homeopatie, vážení posluchači!

Dovolte, abych Vás pozvala na další ročník Povídání z Krkonoš.

Povídání o homeopatii z Krkonoš bude jednou měsíčně, pokaždé v úterý navečer, od 18. 30 do 20 hodin, většinou třetí úterý v měsíci. Jako tradičně nebudete muset opustit pohodlí svého domova, sledovat mě můžete on-line na svém počítači, notebooku, dokonce i na mobilu.

Přednášky jsem původně vymyslela pro své pacienty, kteří byli zvědaví, co to vlastně užívají a na co mohou homeopatika, která si pořídili, sami užít. Podporuju myšlenku samoléčby, homeopatie tak fungovala vždycky a je radost, když maminka může sama účinně zasáhnout v případě horečky, rýmy nebo úrazu dítěte.

Postupem času se začali hlásit lékárníci, lékaři a homeopaté z prodejen potravních doplňků, aby si oživili své homeopatické znalosti a hlavně: aby dostali tip na jednoduchou pomoc při zdravotních problémech svých klientů a pacientů.

Tak se totiž homeopatii snažím předávat: aby byla jednoduchá, snadno uchopitelná a "tříminutová".

Tři minuty by měly stačit, abyste podle mých návodů našli správný lék na většinu akutních potíží.

Homeopatie je krásná a málo využívaná metoda, jak zvýšit úroveň své vitální síly (jak to formuloval S. Hahnemann před 230 lety), která pak "přepere nemoc" (jak říkám já). Podáním homeopatika v akutní nemoci pomáháte imunitě, neoslabujete tělo potlačením nemoci a působíte v harmonii s vlastními silami organismu.

Musím přiznat, že jsem nečekala tak pozitivní odezvu a jsem za Vaše ohlasy moc ráda. Je jasně vidět, že Hahnemann už před těmi dlouhými roky trefil hřebíček na hlavičku, nebo možná spíš našel kámen mudrců. Jsem šťastná, že můžu homeopatii šířit dál a pomáhat, aby i Vaše děti, rodiny a klienti byli zdraví.

Během 90 minut probereme vždy praktické téma (třeba hned v září Potíže s ušima, rýmy, dutiny a nosní mandle), pak bude trochu teorie na seznámení se s charakteristikami homeopatických léků (nebo jejich procvičení) a na závěr vždy zbyde čas na Vaše dotazy. Ty se mohou, ale nemusí týkat probíraného tématu. Vždy vyzývám posluchače, aby se ptali prostřednictvím chatu už během přednášky. Je škoda o nějakou myšlenku přijít.

Ráda dělám věci pokaždé trochu jinak, aby se přednášky neopakovaly a dozvěděli jste se zase něco nového. Letos jsem zařadila v teoretické části porovnání léků se shodným iontem (rodina Kalií, Natrií, nebo fosforiky, carbonicy).


Co tedy nabízím:

  • Každý měsíc on-line webinář v délce 90 minut
  • Praktickou homeopatii na dané téma
  • Charakteristiky homeopatických léků
  • Odpovědi na Vaše dotazy
  • PDF k přednášce zdarma, lze použít jako e-book a rady "do kapsy"
  • Plný video záznam přednášky
  • Diferenciální diagnostiku, jak od sebe poznat podobné léky
  • Jak poznat to důležité a zorientovat se v příznacích


A kolik to všechno stojí?

Ceny zůstávají navzdory inflaci stejné jako loni.

Jednotlivá přednáška je jen za 299,- Kč.

Celý cyklus nabízím výhodněji, zaplatíte 2490,- Kč.

TIP: Zkuste požádat zaměstnavatele, aby Vám cyklus v rámci celoživotního vzdělávání proplatil (získá kvalifikovaného homeopatického odborníka, což samozřejmě ocení klienti a přijdou nakupovat i příště.)


Teď nejdůležitější "technické" otázky:

Jak se přihlásit ke sledování programu?

Můžete se přihlásit na celý cyklus, nebo na jednotlivé přednášky.

Kliknete na tlačítko "přihlašovací formulář", který Vám nabídne vyplnění jednoduchého formuláře. Na základě toho Vám pak každý měsíc přijdou na e-mailovou adresu přihlašovací údaje a PDF přednášky. (Někdo si ho vytiskne a pak si během přednášky vpisuje poznámky.) Na stejnou adresu Vám po proběhnutí přednášky přijde její videozáznam.


Zvládnu se přihlásit? Není to nad mé technické síly?

Bez obav, v případě potřeby máme technickou podporu na telefonu, vše bude vždy v průvodním

e-mailu. Webináře probíhají na ZOOM, je dobré se poprvé začít přihlašovat trochu dřív, abyste nebyli ve stresu a všechno pohodlně stihli.


Faktura?

Ano, jistě, faktura Vám přijde na základě vyplněného formuláře. Když budete potřebovat fakturu pro zaměstnavatele, stačí zadat jeho IČ.


Kde a kdy zaplatím?

Platbu, prosím, proveďte po přihlášení na cyklus přednášek (nebo na jednotlivou přednášku).

Číslo účtu je uvedené ve formuláři, ale pro jistotu i zde: 210796916/0300

Do zprávy uveďte své jméno (hlavně, pokud bude platit pan šéf) a buď CYKLUS (platíte celý rok) nebo ZÁŘÍ (říjen, listopad… kterou přednášku budete chtít).


Co když se rozmyslím v průběhu roku, že chci vidět i proběhlé přednášky?

Žádný problém. Z přednášek budou plné videozáznamy. Když se třeba v únoru rozhodnete pro celý cyklus, pošlu Vám záznamy všech přednášek, které už proběhly (spolu s PDF). Stejně tak si můžete zakoupit jakoukoli už proběhlou přednášku.