Návod k homeopatikům

Tohle je úplná novinka, ale ohromně praktická. Můžete s ní neskutečně ušetřit.  

Homeopatika mám, ale na co jsou?

Za dobu, co užíváte homeopatika, se Vám nějaká doma nahromadila. Kdo se v těch názvech má vyznat? Měl tuhle krabičku manžel, nebo malá? Leží Vám to v šuplíku, nemoci přicházejí, ale Vy z nejistoty nesáhnete po homeopaticích, ačkoli jsou po ruce a ... už jsou navíc koupená! Jsem pro ekologický a ekonomický přístup, využít to, co mám. A nezapomínejte, homeopatika neprochází, na rozdíl od léčiv, potravních doplňků a potravin neexspirují. To číslo na krabičce (exp.) je pro úřady.

Homeopatika jsou málokdy jen na jednu jedinou obtíž, naopak, jednou tabletkou lze zvládnout horečku a zároveň bolest hlavy a zároveň bolest v krku a ještě podebraný palec a navíc lokální reakci po očkování (třeba Bella-donna).


Vytvoření podrobného návodu

Nabízím Vám vytvoření podrobného návodu, co můžete kterým homeopatikem zvládnout. Vy mi napíšete seznam, co doma v šuplíku zahálí a já Vám s ohledem na Vaše specifické potřeby napíšu, k čemu to můžete využít. Navíc Vám můžu udělat i tzv. repertorium. 

To znamená, že Vám vypracuji tabulku, kde uvidíte heslo a u toho všechna homeopatika, na která Vám doma padá prach a přitom je lze krásně použít – třeba při rýmě.

Příklad:

Rýma : Allium cepa, Silicea, Hepar sulfur, Kalium bichromicum, Dulcamara

Alergie: Allium cepa, Drosera, Apis mellifica, Kalium iodatum

Jak doma začne někdo smrkat a kýchat, kouknete do repertoria, vytáhnete si popis jednotlivých homeopatik a hned víte, které konkrétně vybrat. Zase jednoduchá homeopatie, že?

Pořád je to ale připravené Vám speciálně na míru, s ohledem na Vaše potíže, rodinné příslušníky, věk a nemoci. Tahle služba je mnohem levnější. Na cenu se podívejte TADY: